Otwarcie hali sportowej- zasady

przez Admin
Odsłony: 77

Od poniedziałku 18.05.2020 r. działając zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu zwiększamy limit ćwiczących na boisku Orlik w Gogolinie i obiekcie sportowym w Kamieniu Śląskim do 14 osób, zachowując przy tym wszystkie obostrzenia sanitarne jakie obowiązywały do tej pory.
Dodatkowo udostępniamy także do użytkowania halę sportową im B. i Z. Blautów w Gogolinie. Limit korzystających jednocześnie w naszym przypadku nie może przekroczyć 32 osób. Hala czynna dla chętnych od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 22.00. Telefon do gospodarza w spr. rezerwacji hali: 530675939. Zapraszamy do korzystania.
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo w hali sportowej będą obowiązywać zasady takie jak:
• weryfikacja uczestników, zgłaszanie osób wchodzących na obiekt (zarządca),
• brak możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC),
• dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
• korzystanie z osobistego sprzętu treningowego lub dezynfekcja po użyciu,
• obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
• szczegółowe wytyczne Polskich Związków Sportowych dotyczące formuły prowadzenia zajęć.

regulamin hala

Otwarcie boiska w Kamieniu Śląskim

przez Admin
Odsłony: 67

Od 7 maja 2020r otwieramy dla Was obiekt sportowy w Kamieniu Śląskim. Boisko będzie czynne i pilnowane przez gospodarza od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 20.00. Pamiętajcie o zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa.

 

Orlik otwarty od 4 maja - zasady korzystania

przez Admin
Odsłony: 102

Informujemy, iż od dzisiaj 4 maja 2020 r . zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu otwieramy do użytkowania "boisko Orlik w Gogolinie". Czynne przez cały tydzień od 15 -21. Pierwszeństwo będą miały szkółki z trenerem. W sprawie rezerwacji podajemy numer telefonu do dyżurnego gospodarza obiektu 530668374 oraz koordynatora sportu ZRS Adriana Pajączkowskiego 501367847. Przypominamy o zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Bardzo prosimy o przestrzeganie poniższych zasad. Dbajmy o siebie nawzajem!

 

orlik